Diabetolgoia we Wrocławiu - umów się

PORADNIA DIABETOLOGICZNA WE WROCŁAWIU

Wrocław to duże miasto, więc i wybór lekarzy, jak i kolejki do nich są duże. Zapisz się do prywatnej poradni diabetologicznej Na Grobli we Wrocławiu. Naszym pacjentom oferujemy diagnostykę i leczenie wszystkich rodzajów cukrzycy, a także sprawujemy opiekę nad kobietami ciężarnymi z cukrzycą oraz kobietami z cukrzycą ciężarnych (sprawdź również naszą poradnię położniczą).

Konsultacja w poradni diabetologicznej we Wrocławiu obejmuje wywiad, badanie przedmiotowe i analizę wyników badań. Jeśli zachodzi taka potrzeba pacjent kierowany jest na wszystkie konieczne badania laboratoryjne (pobranie krwi do badań możliwe na miejscu w przychodni wg cennika laboratoriów Diagnostyka).

Podczas wizyty w poradni diabetologicznej we Wrocławiu otrzymasz instruktaż obsługi glukometru, a jeśli jesteś pacjentem wymagającym leczenia insuliną, również instruktaż z podawania insuliny penem.

Porada w poradni diabetologicznej we Wrocławiu obejmuje także szkolenie dietetyczne – oprócz zamówienia diety pacjent otrzymuje szereg ulotek i instrukcji dietetycznych na piśmie.
Harmonogram pracy przychodni:
Lekarz
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Urlop
dr n. med.
Beata Wrona-Bąk
18:00-19:00
MENU
O nas
Poradnie specjalistyczne
Chirurgia jednego dnia
Diagnostyka prenatalna
Laboratorium
Cennik
KONTAKT
plac Hirszfelda 1
53-413 Wrocław
tel.: (071) 338-00-78
e-mail: info@nagrobli.com