GINEKOLOGIA ESTETYCZNA WROCŁAW

Klinika ginekologiczna | Ginekologia estetyczna we Wrocławiu

Klinika ginekologiczna we Wrocławiu, realizuje zarówno zabiegi i operacje mające na celu rozpoznanie, leczenie, ale też zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Przykładowym zabiegiem rozpoznawczym jest histeroskopia diagnostyczna i stosowana jest w celu rozpoznania i terapii niepłodności, poronień, nieprawidłowych krwawień dróg rodnych, stanów nowotworowych i przednowotworowych.

W klinice ginekologicznej we Wrocławiu realizujemy zabiegi i operacje mające na celu leczenie chorób narządów rodnych kobiety, jak laparoskopowe wyłuszczenie mięśniaków czy usunięcie trzonu macicy.

W ofercie zabiegów kliniki ginekologicznej we Wrocławiu znajdą Panie również zabiegi ginekologii estetycznej. Ginekologia estetyczna to dosyć młoda dziedzina zabiegowa. Celem ginekologii estetycznej jest poprawa wyglądu oraz funkcjonalności narządów płciowych kobiety. Stosowane przez nas zabiegi ginekologii estetycznej przeprowadzane są przez naszych specjalistów przy pomocy metod chirurgicznych (laparoskopowych).

Zabiegi ginekologii estetycznej cieszą się coraz większą popularnością wśród kobiet w Polsce. Do zabiegów ginekologii estetycznej, jakie wykonujemy w naszej klinice ginekologicznej we Wrocławiu należą między innymi:

Ginekologia estetyczna - zabiegi we Wrocławiu

Endometrioza
Endometrioza to schorzenie, w którym błona śluzowa macicy (z łac. endometrium) występuje w innych miejscach w organizmie niż jama macicy. Najczęściej występuje na jajnikach, jelitach, pęcherzu moczowym, błonie wyścielającej jamę brzuszną tzw. otrzewnej, a nawet w płucach (...)
Czytaj więcej
Guzy jajników
Guz jajnika to szerokie pojęcie wszystkich patologicznych zmian w jajnikach zarówno tych o charakterze czynnościowym tj. ustępujących samoistnie, jak też zmian stopniowo rosnących i nie ustępujących stanowiących często zagrożenie dla zdrowia i życia pacjentki.
Czytaj więcej
Labioplastyka
Główną funkcją warg sromowych większych jest funkcja ochronna - przykrycie i zamknięcie zewnętrznych narządów płciowych. Zdarza się czasami, że wargi sromowe mniejsze są przerośnięte i dłuższe od warg sromowych większych.
Czytaj więcej
Laparoskopowe usunięcie trzonu macicy
Mięśniaki macicy to łagodne guzy, które powstają się w wyniku nieprawidłowego wzrostu komórek mięśnia macicy. Do ich powstawania przyczyniają się zaburzenia hormonalne oraz skłonności genetyczne.
Czytaj więcej
Laparoskopowe wyłuszczenie mięśniaków
Mięśniaki macicy to łagodne guzy, które powstają się w wyniku nieprawidłowego wzrostu komórek mięśnia macicy. Do ich powstawania przyczyniają się zaburzenia hormonalne oraz skłonności genetyczne.
Czytaj więcej
Terapia niepłodności
O niepłodności mówimy w przypadku, gdy do ciąży nie dochodzi po roku regularnego współżycia bez stosowania antykoncepcji. W takiej sytuacji jest ok. 20 procent par. Za niepłodność odpowiedzialna jest zarówno często kobieta jak i mężczyzna.
Czytaj więcej
Plastyka pochwy
Obniżenie narządów płciowych jest spowodowane rozciągnięciem mięśni podtrzymujących pochwę, odbytnicę i pęcherz moczowy, co najczęściej zdarza się po przebytych porodach.
Czytaj więcej
Waginoplastyka zwężanie pochwy
Plastyka pochwy, czyli waginoplastyka to skorygowanie szerokości pochwy oraz korekcja defektów krocza. Najczęściej decydują się na nią kobiety, u których w wyniku porodu doszło do pęknięcia lub rozciągnięcia pochwy i krocza.
Czytaj więcej
Wodniaki jajowodów
Wodniak jajowodu, w mianownictwie łacińskim określany jako hydrosalpinx to częsta konsekwencja stanów zapalnych rozwijających się w obrębie narządów miednicy mniejszej.
Czytaj więcej
Wysiłkowe nietrzymanie moczu
Wysiłkowe nietrzymanie moczu to objaw polegający na mimowolnym wycieku moczu podczas wysiłku, kichania lub kaszlu, czyli wykonywaniu czynności, które powodują wzrost ciśnienia w brzuchu.
Czytaj więcej

MENU
O nas
Poradnie specjalistyczne
Chirurgia jednego dnia
Badania prenatalne
Laboratorium
Cennik
KONTAKT
plac Hirszfelda 1
53-413 Wrocław
tel.: (071) 338-00-78
e-mail: info@nagrobli.com

Zabiegi ginekologii estetycznej we Wrocławiu