GINEKOLOGIA ESTETYCZNA WROCŁAW

Klinika ginekologiczna | Ginekologia estetyczna we Wrocławiu

Klinika ginekologiczna we Wrocławiu, realizuje zarówno zabiegi i operacje mające na celu rozpoznanie, leczenie, ale też zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Przykładowym zabiegiem rozpoznawczym jest histeroskopia diagnostyczna i stosowana jest w celu rozpoznania i terapii niepłodności, poronień, nieprawidłowych krwawień dróg rodnych, stanów nowotworowych i przednowotworowych.

W klinice ginekologicznej we Wrocławiu realizujemy zabiegi i operacje mające na celu leczenie chorób narządów rodnych kobiety, jak laparoskopowe wyłuszczenie mięśniaków czy usunięcie trzonu macicy.

W ofercie zabiegów kliniki ginekologicznej we Wrocławiu znajdą Panie również zabiegi ginekologii estetycznej. Ginekologia estetyczna to dosyć młoda dziedzina zabiegowa. Celem ginekologii estetycznej jest poprawa wyglądu oraz funkcjonalności narządów płciowych kobiety. Stosowane przez nas zabiegi ginekologii estetycznej przeprowadzane są przez naszych specjalistów przy pomocy metod chirurgicznych (laparoskopowych).

Zabiegi ginekologii estetycznej cieszą się coraz większą popularnością wśród kobiet w Polsce. Do zabiegów ginekologii estetycznej, jakie wykonujemy w naszej klinice ginekologicznej we Wrocławiu należą między innymi:

 • plastyka pochwy,
 • waginoplastyka i zwężanie pochwy,
 • labioplastyka. • Endometrioza
  Endometrioza to schorzenie, w którym błona śluzowa macicy (z łac. endometrium) występuje w innych miejscach w organizmie niż jama macicy. Najczęściej występuje na jajnikach, jelitach, pęcherzu moczowym, błonie wyścielającej jamę brzuszną tzw. otrzewnej, a nawet w płucach (...)
  Czytaj więcej
  Guzy jajników
  Guz jajnika to szerokie pojęcie wszystkich patologicznych zmian w jajnikach zarówno tych o charakterze czynnościowym tj. ustępujących samoistnie, jak też zmian stopniowo rosnących i nie ustępujących stanowiących często zagrożenie dla zdrowia i życia pacjentki.
  Czytaj więcej
  Labioplastyka
  Główną funkcją warg sromowych większych jest funkcja ochronna - przykrycie i zamknięcie zewnętrznych narządów płciowych. Zdarza się czasami, że wargi sromowe mniejsze są przerośnięte i dłuższe od warg sromowych większych.
  Czytaj więcej
  Laparoskopowe usunięcie trzonu macicy
  Mięśniaki macicy to łagodne guzy, które powstają się w wyniku nieprawidłowego wzrostu komórek mięśnia macicy. Do ich powstawania przyczyniają się zaburzenia hormonalne oraz skłonności genetyczne.
  Czytaj więcej
  Laparoskopowe wyłuszczenie mięśniaków
  Mięśniaki macicy to łagodne guzy, które powstają się w wyniku nieprawidłowego wzrostu komórek mięśnia macicy. Do ich powstawania przyczyniają się zaburzenia hormonalne oraz skłonności genetyczne.
  Czytaj więcej
  Terapia niepłodności
  O niepłodności mówimy w przypadku, gdy do ciąży nie dochodzi po roku regularnego współżycia bez stosowania antykoncepcji. W takiej sytuacji jest ok. 20 procent par. Za niepłodność odpowiedzialna jest zarówno często kobieta jak i mężczyzna.
  Czytaj więcej
  Plastyka pochwy
  Obniżenie narządów płciowych jest spowodowane rozciągnięciem mięśni podtrzymujących pochwę, odbytnicę i pęcherz moczowy, co najczęściej zdarza się po przebytych porodach.
  Czytaj więcej
  Waginoplastyka zwężanie pochwy
  Plastyka pochwy, czyli waginoplastyka to skorygowanie szerokości pochwy oraz korekcja defektów krocza. Najczęściej decydują się na nią kobiety, u których w wyniku porodu doszło do pęknięcia lub rozciągnięcia pochwy i krocza.
  Czytaj więcej
  Wodniaki jajowodów
  Wodniak jajowodu, w mianownictwie łacińskim określany jako hydrosalpinx to częsta konsekwencja stanów zapalnych rozwijających się w obrębie narządów miednicy mniejszej.
  Czytaj więcej
  Wysiłkowe nietrzymanie moczu
  Wysiłkowe nietrzymanie moczu to objaw polegający na mimowolnym wycieku moczu podczas wysiłku, kichania lub kaszlu, czyli wykonywaniu czynności, które powodują wzrost ciśnienia w brzuchu.
  Czytaj więcej

  MENU
  O nas
  Poradnie specjalistyczne
  Chirurgia jednego dnia
  Badania prenatalne
  Laboratorium
  Cennik
  KONTAKT
  plac Hirszfelda 1
  53-413 Wrocław
  tel.: (071) 338-00-78
  tel.: (071) 361-96-79
  fax: (071) 316-91-99
  e-mail: poliklinika@poliklinika.com.pl

  Zabiegi ginekologii estetycznej we Wrocławiu