PORADNIA ENDOKRYNOLOGICZNA WE WROCŁAWIU

Endokrynolog to lekarz, który zajmuje się diagnozą i leczeniem chorób gruczołów wydzielania wewnętrznego, produkującymi hormony i zarządzającymi naszą gospodarką hormonalną.

Narządy, których choroby interesują endokrynologa to:
tarczyca, przytarczyce, przysadka mózgowa, grasica, nadnercza, trzustka, jajniki oraz jądra.

Najczęściej rozpoznawane i leczone choroby przez endokrynologa to: nadczynność i niedoczynność tarczycy, choroba Hashimoto, niedoczynność lub nadczynność przysadki mózgowej, zespół Cushinga, choroba Addisona, a także diagnozą cukrzycy, po czym kieruje pacjenta do innego specjalisty – diabetologa.

Poradnia endokrynologiczna Na Grobli we Wrocławiu – niektóre usługi:

Lekarze pracujący w poradni genetycznej Na Grobli we Wrocławiu to doświadczeni genetycy kliniczni, posiadający tytuły naukowe i zajmujący się poradnictwem genetycznym od lat – na co dzień pracują w ośrodku akademickim.

Badania genetyczne to rzecz skomplikowana, różne mutacje mogą występować w kilku różnych genach, a specjalista genetyki klinicznej ma za zadanie poukładać te puzzle i doprowadzić do odpowiedniej diagnozy. Nieraz pojedyncze badania genetyczne nie doprowadzają do rozstrzygnięcia i zdiagnozowania, bądź braku zdiagnozowania choroby genetycznej.

HARMONOGRAM PRACY PRZYCHODNI:

LekarzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekUrlop
dr n. med. Bartłomiej Knychalski15.00 - 19.0015.00 - 20.00
LekarzPoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekUrlop
dr n. med. Bartłomiej Knychalski15.00 - 19.0015.00 - 20.00

KADRA LEKARSKA:

dr n. med.

Bartłomiej Knychalski